Mając na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania się patogenu i ograniczanie ryzyka zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, Wójt Gminy Czeremcha Jerzy Wasiluk ze względów bezpieczeństwa pracowników i klientów urzędu podjął decyzje dotyczące reorganizacji pracy Urzędu.

 Co do zasady urząd od dnia 16 marca br. (poniedziałek) będzie nieczynny dla interesantów, natomiast nie przerywa pracy. Kontakt z urzędnikami jest możliwy przede wszystkim elektronicznie lub telefonicznie (wykaz telefonów - poniżej). Działa poczta elektroniczna oraz będzie odbierana poczta tradycyjna. Zachęcamy do załatwiania spraw za pośrednictwem platformy ePUAP, w oparciu o profil zaufany (adres skrzynki Urzędu Gminy Czeremcha: /UGCzeremcha/skrytka). Korzystanie z platformy ePUAP  pozwala wszcząć każdą sprawę, a także składać pisma i większość wniosków wraz z załącznikami. Skargi i interwencje można zgłaszać także mailem. Do budynków wpuszczani będą jedynie pracownicy.

Interesanci będą przyjmowani w wyznaczonym miejscu (hol urzędu, parter). Do urzędu będzie można wejść pojedynczo, nadzór sprawować będzie  wyznaczony pracownik. Budynek urzędu pozostanie zamknięty do odwołania.

 Istnieje możliwość telefonicznego ustalenia terminu wizyty  oraz załatwienia sprawy – prosimy o kontakt z merytorycznymi Referatami. 

Wszelkich informacji można zasięgać pod numerem 85 685 04 00 (sekretariat)

 Ze względu na nadzwyczajną sytuację prosimy o wyrozumiałość.

Nazwa

Kontakt

Urząd Gminy Czeremcha

tel./ fax: 85 685 04 00

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

EPUAP: /UGCzeremcha/skrytka

Urząd Stanu Cywilnego

tel. 85 685 00 31

(po godzinach urzędowania w sprawach pilnych np. zgon tel. kom. 506 358 683)

Referat Gospodarki Komunalnej, Gospodarki Gruntami i Ochrony Środowiska

tel. 85 685 03 94

Referat Gospodarki Komunalnej, Gospodarki Gruntami i Ochrony Środowiska ul. 1-go Maja

tel. 85 685 00 63

Referat Finansowy

tel. 85 685 00 08

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Czeremsze

tel. 85 685 01 29

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.